Nieuws

Homepage Bethel Zeist

Leiding gezocht
Na het startweekend van 19 en 20 september hopen we ons jeugdwerk weer nagenoeg als vanouds te kunnen oppakken. We zoeken hiervoor nog leiding voor diverse groepen.


12+ clubs
Stuif es in en the Torch zijn op zoek naar nieuwe leiding. Stuif es in (12-14 jaar) en the Torch (14-16 jaar) zijn de jongerenclubs van onze gemeente.
Vanaf komend seizoen zullen beide clubs 2 keer in de 3 weken samenkomen op de vrijdagavond van 20.30-22.00 uur. Tijdens deze avonden staat centraal dat we toffe activiteiten doen met de jongeren. Dat kan van alles zijn, gezamenlijke spellen binnen of buiten, sporten, lasergamen, je kan het zo gek niet bedenken. Wil je meer informatie over hoe zo'n avond er nou uitziet dan kan je contact opnemen met Harreld van Essen (the Torch: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) of Jesse Catsburg (Stuif es in: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

Meisjesclub
Vind jij het leuk om 1x in de 2 à 3 weken op vrijdagavond van 18.45 uur tot 20.00 uur een gezellige club meiden uit groep 6 t/m 8 een toffe avond te geven, dan zijn wij op zoek naar jou!!

Het aanspreekpunt van de club is Nicoline Schipper. Je kunt een mail sturen naar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. voor meer informatie of om je aan te melden.

Catechese
Voor de groep van 12/13 en de groep van 16 jarigen worden nog catecheten gezocht. Deze groepen komen altijd op maandagavond bij elkaar. Wil je meer informatie of wil je je aanmelden, dan kan dat bij Boudina Dittmar (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

Overig jeugdwerk
Hoewel de andere clubs en de kindernevendienst nu genoeg leiding lijken te hebben, mag je je uiteraard wel opgeven als leiding voor een van deze groepen!

A- A A+

Agenda

Sunday 27 September
Ds J.J. Hagendijk

Sunday 27 September
ds. D.G.F. de Bree

Sunday 4 October
Ds N.J.M. Goedhart

Sunday 4 October
ds. F.G. Immink

Sunday 11 October
Ds R. de Koning Gans

Kerkdiensten

Zie het rooster
Beluister onze kerkdiensten


Bethelnieuws

Verschenen edities

Nieuws

Bekijk hier het overzicht


Activiteiten


logo WSZ


Foto's

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Open Gemeente zonder tekst Bethel Zeist open naar God, naar elkaar en naar buiten